Love Life, Love London! London Photography Tour, January 2022

Love Life, Love London! London Photography Tour, January 2022

A city like no other! We'll explore the city during the day and capture its beauty at night.

Day 1

SAS / Türk Hava Yolları ortak uçuşu ile Saat 08:45'de İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Oslo aktarmalı önce Bodo'ya; sonrasında da yerel havayolu şirketi Wideroe ile Saat 17:30'da Bodo'dan Leknes'e uçuyoruz. Saat 17:55'de Leknes'e vardıktan sonra bizi karşılayacak olan aracımıza biniyor ve Svolvaer'e hareket ediyoruz. Yaklaşık bir saatlik yolculuktan sonra otelimize yerleşiyoruz. Konaklama: Svolvaer.

Day 2

Lofotenli yerel fotoğrafçı Geir Notnes'in önderliğinde Lofoten'in Raftsundet bölgesine gidiyoruz. Yaklaşık beş saat sürecek bu fotoğraf yolculuğumuzun ardından otelimize dönüyoruz. Hava karardıktan sonra ise kuzey ışıklarını yakalamak için bütün gece dışarıdayız. Konaklama: Svolvaer.

Day 3

Gün boyu, Lofoten'in kırmızı balıkçı kulübeleriyle ünlü Reine Köyü'ndeyiz. Sekiz saat boyunca Reine'de en güzel kareleri yakalamaya çalışacağız. Konaklama: Svolvaer.

Day 4

Bugün, Lofoten'in kuzey kıyılarını keşfediyoruz. Beş saatlik bu fotoğraf turumuz, bize çok farklı fotoğraflar çekme imkânı verecek. Konaklama: Svolvaer.

Day 5

Yerel havayolu şirketi Wideroe ile Saat 09:30'da önce Leknes'ten Bodo'ya, daha sonra SAS / Türk Hava Yolları ortak uçuşu ile Saat 12:40'da Oslo aktarmalı İstanbul'a uçuyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'na varış saatimiz 23:15.

Price

  - İki kişilik odada kişi başı 1,400 Euro.

Total Number of Participants

  - Maximum number of participants is 8.

What's Included

  - Accommodation.

  - All meals.

  - All transfers.

  - Photoshop workshops.

What's Not Included

  - Flights to and from England.

  - Alcoholic beverages during meals.

  - Visas (if required).

  - Single supplement.

Go Up